+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Sıradan Olmayan, Eğlenceli Bir Ofis Binası: Yemeksepeti Kampüsü

14 Mayıs 2013 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda 29. kez düzenlenen ARKİV Buluşması, Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık'ın iç mekan projesini tasarladığı Balmumcu'daki Yemeksepeti Kampüs Binası'nda gerçekleştirildi.

Mimarlar mimarları değerlendirdi

Mimar ve tasarımcılar, XXI Mimarlık Tasarım ve Mekân Dergisi'nin 100. sayısı için birbirlerinin eserlerini yorumladı.

Arkitera Genç Mimar Ödülü Sahibini Arıyor

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından bu sene beşinci kez verilecek olan 'Arkitera Genç Mimar Ödülü' genç mimarların projelerini ve isimlerini duyurmayı, böylece mimari üretimde gençlerin seslerine daha çok yer verilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Yılın Mimarları, Tasarımcıları, İşverenleri ve En İyi Ürünleri BUILdIST'te Ödüllendirildi

BUILdIST Yapı Malzemeleri Fuarı'nda ikinci günün sonunda mimarlık ortamının çok yakından takip ettiği ödüller sahiplerini buldu.

ARKİV Seçkileri 2008 ve 2009 Sonuçlandı

Arkitera Mimarlık Merkezi'nin, Türkiye'deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri projesinin sonuçları belli oldu.

"Mimaride Görünmeyen: Çağdaş Türk Mimarisinde Görselleştirme" Sergisi

Türkiye'nin yapılı çevresinin oluşumuna katkıda bulunan mimar ve tasarımcıların önemli eserlerini bir araya getiren "Mimari'de Görünmeyen: Çağdaş Türk Mimarisinde Görselleştirme" sergisi, İstanbul'dan sonra ilk kez İzmir'de düzenleniyor.

"A Place for Music and Sun" Öğrenci Yarışması

İTÜ Mimarlık Bölümü'nde okuyan, değişim programıyla gelen öğrenciler dahil tüm öğrencilerin katılımına açık olarak düzenlenen yarışmanın son başvuru tarihi 25 Şubat 2016.

"40 Yaşından Önce Bina Yapmak Çok Kolay Bir Şey Değil Türkiye'de"

Arkitera Mimarlık Merkezi olarak "2010 Yılı Genç Mimar Ödülleri" sahipleri Erguvan Ünal, Ertuğ Uçar ve Defne Önen'le ofisimizde bir söyleşi gerçekleştirdik.