+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
Join with or .
Architectural Offices

Pin It

Mimar Sinan Büyük Ödülü Şevki Pekin'in Oldu

16. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri kapsamında Seçici Kurul değerlendirmesi sonucu; Mimar Sinan Büyük Ödülü'ne, Mimarlığa Katkı Ödülü'ne ve Anma Programı'na değer görülen isimler ile Yapı, Proje ve Fikir Sunumu dallarında ödül adayları belirlendi.

Arkitera Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen Arkitera Ödülleri, 19 Aralık Salı günü Tasarım Atölyesi Kadıköy'de yapılan törenle sahiplerini buldu.

Yarışmalar Cephesinde Olan Biten...

2010 yılından günümüze açılan yarışmalarda ödül sahiplerine, yarışma süreçlerinde hangi noktada olduklarını sorduk.

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor için Yapılan Açık Çağrı Sonuçlandı

2014 yılında açılan yarışmalara katılmış ve diskalifiye olmamış her proje sahibinin, projesini “Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 2015”te sunmak için başvurabildiği “Açık Çağrı” sonuçlandı.

Kayseri Ticaret Odası Hizmet Binası için İmzalar Atıldı

Kayseri Ticaret Odası Hizmet Binası Ulusal Mimari Fikir Yarışması'nda eşdeğer ödül sahibi ekiplerden biriyle inşaat için anlaşma imzalandı.

Aydın Avunduk

1983 yılında İstanbul’da doğdu. İstek Vakfı Bilge Kağan Lisesi'nden 2001, Yeditepe Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden 2007 yılında mezun oldu.

2007-2008 yılları arasında UMO Mimarlık’ta çalıştı. 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde parametrik tasarım - bilgisayar ortamında mimarlık yüksek lisans eğitimine başladı. Yüksek lisans eğitimi sırasında yurtdışında “Green Design” “IWSID” gibi çeşitli atölye çalışmalarına katıldı. 2011 yılından beri Arman Yaşa ile birlikte kurduğu A2 Tasarım’da çalışmakta.