+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Antalya Kepez "Dokuma Alanı Fikir Projesi Yarışması" Sonuçlandı

Antalya’nın ulusal ve uluslararası düzeyde tanınırlığına katkı sağlanması, ortak aklın katkıları ile çok disiplinli bir çalışmanın yapılmasına yönelik, Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen yarışma sonuçlandı.

Kent İçin Dönüşüm Ulusal Mimar Fikir Yarışması Sonuçlandı

Kent İçin Dönüşüm Ulusal Mimar Fikir Yarışması'na 33 adet proje Mimar Kategorisi, 30 adet proje Mimarlık Öğrencileri(B Katetorisi) olmak üzere toplam 63 proje katılmıştır. Ödül Töreni ve Kolokyum 24 Eylül 2013 tarihinde yapılacaktır.

Burak Koltukoğlu

Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul ( Erkek ) Lisesi’nde tamamladı. 2005 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümüne girdi. 2010 yılında lisans eğitimine Hochschule für Technik Stuttgart'ta devam etti.

Bu süreçte, Türkiye ve Almanya’da çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı, yurtiçi ve yurtdışında birçok atölye çalışmalarına ve yarışmalara katıldı. Çeşitli mimarlık fakültelerinde konuk jüri üyeliği yaptı. 2016 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Bilgisayar Ortamında Mimarlık Bölümü’nde lisansüstü çalışmalarını tamamladı. 2011 yılı başında Motto TPU (Motto Tasarım Proje Uygulama) Ofisi’ni kurdu 2017 yılı ile birlikte çalışmalarını ve markasını uluslararası boyuta taşımak adına marka değişikliğine giderek Elif Koltukoğlu ile birlikte EOX markasını oluşturdu. Halen EOX Mimarlık çatısı altında mimari ve iç mimari alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.