+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
Join with or .
Architectural Offices

Pin It

Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Bitlis Valiliği İl Özel İdaresi tarafından, Ahlat ilçesi sınırları içinde yeni bir gençlik kampı tasarımının yapılması amacıyla açılan serbest, ulusal mimari proje yarışması sonuçlandı.

Yarımayla Yapanlar Buluşuyor 2017 - 1. Oturum

Yarımayla Yapanlar Buluşuyor 2017'de, 2016 yarışmalarını kazananların yaptığı sunumlara yer verildi. Her bir sunum için ayrılan 10 dakikalık sürede, proje sahipleri kısaca projelerinden ve süreçte gelinen aşamadan bahsetti.

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 3. Yılında

Arkitera Mimarlık Merkezi’nin Yarışmayla Yap projesi kapsamında düzenlediği Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor etkinliklerinin üçüncüsü 1 Nisan Cumartesi günü Levent Kaleseramik Binası Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonu’nda yapılacak.

2015 ve 2016 Yarışmalarında Son Durum

Yarışmaların uygulanma süreci içinde ne durumda olduklarını müelliflere sorduk.

Yarışmalar Cephesinde Olan Biten...

2010 yılından günümüze açılan yarışmalarda ödül sahiplerine, yarışma süreçlerinde hangi noktada olduklarını sorduk.

Cenk Çeşmeli

1989 yılında Fethiye'de doğdu.

2013 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde lisans eğitimini fakülte ve bölüm birincisi olarak tamamladı. Aynı bölümde yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir. 2010 - 2014 yılları arası Han Tümertekin ve Mimarlar Tasarım, Çinici Mimarlık ve Bütüner Mimarlık'taki çalışmalarını takiben 2014'ten beri serbest mimarlık faaliyetlerini kurucusu olduğu Stüdyo501 Mimarlık 'ta sürdürmektedir. Bölgesel ve ulusal yarışmalarda çeşitli ödülleri bulunmaktadır.