+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Lüleburgaz''''ın Terminal Binası Kullanıma Açıldı

2013 senesinde açılan yarışmada 1. seçilen binanın yapımına 2015 yılının Haziran ayında başlanmıştı.

Okula Gitme Arzusunu Arttıran Bir Yapı: TÇMB Çimento Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

23 Kasım 2010 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda gerçekleşen ARKİV Buluşmaları İstanbul Ataşehir''''de bulunan TÇMB Çimento Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi''''nde yapıldı.

Yılın Mimarları, Tasarımcıları, İşverenleri ve En İyi Ürünleri BUILdIST''''te Ödüllendirildi

BUILdIST Yapı Malzemeleri Fuarı''''nda ikinci günün sonunda mimarlık ortamının çok yakından takip ettiği ödüller sahiplerini buldu.

‘den Önce Mimarlık Öğrenci Yarışmaları Paneli ve Sergisi

Panel, 3 Nisan Çarşamba günü 14:00''''te İstanbul Kültür Üniversitesi (Ataköy Yerleşkesi) Önder Öztunalı Konferans Salonu''''nda düzenlenecek.

Dicle Hökenek

Dicle Hökenek, 2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümünden derece ile mezun oldu.

Öğrenciliği süresince çeşitli ulusal ve uluslararası proje yarışmalarında ödüller kazandı. 2005 Archiprix Mimarlık Ögrencileri Ulusal Yarışması'nda 1.lik ödülü, Borusan Mannesmann-PROSteel Çelik Yapı Projesi Öğrencilik Yarışması'nda ekip başı olarak 1.lik ödülü aldı. IKU Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra uzun süre DBArchitects' te Bünyamin Derman ve Dilek Topuz Derman ile birlikte çalıştı. Bu süreç içerisinde konut kompleksi, eğitim yapısı, spor merkezi gibi pek çok kapsamlı projelerde ve yarışmalarda tasarımcı ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Nitelikli mimari proje ve tasarım hizmeti verme amaciyla kurduğu ofisinde; farklı disiplinlerle çözüm ortaklığı yaparak mimari proje üretimlerinin yani sıra, iç mimari ve ürün tasarımları da yapmaktadır.