+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Halil Kaya Gedik Öğrenci Yarışması Sonuçlandı

İstanbul Gedik Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü tarafından düzenlenen yarışma sonuçlandı.

Süleymanpaşa Belediye Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Süleymanpaşa Belediyesi Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışmasına katılan 84 proje jüri tarafından 14-18 Eylül tarihleri arasında değerlendirilmiş olup değerlendirme sonucunda ödül ve mansiyon alan proje ekipleri aşağıdaki gibidir.

Konak Belediyesi Hizmet Binası ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Raportörlüğün 155 adet kayıt aldığı yarışmaya 72 proje teslim edildi. Jüri çalışmaları 7, 8, 9 Ağustos 2015 tarihlerinde yapıldı.

Arkitera Gezgini Yol Macerasını Anlattı

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından bu yıl üçüncü kez verilen Arkitera Seyahat Bursu'nun kazananı Elif Yılmaz, Amsterdam macerasını ARKIMEET'te anlattı.

Bir Yol Macerası Sona Erdi

Arkitera Gezgini Elif Yılmaz bugün itibariyle yuvaya döndü. Amsterdam'ı karış karış gezen, gözlemlerini an itibariyle bizlerle paylaşan Elif bakalım geçtiğimiz hafta neler yaptı.

"Seyahat Bursu'na Başvurum Bir Son Dakika Şansıydı"

Seyahat Bursu 2016 başvurularının sonlanmasına kısa bir süre kalmışken bu heyecanlı ve eğlenceli başvuru sürecini eski bursiyerlerimizle konuştuk.

"İnsanların Teknolojiyle Bütünleşme Tarzını Değiştiriyoruz"

ARKIMEET 2014 konuşmacılarından FabLab Barselona yürütücüsü Tomas Diez ile bu yıl akıllı kent konseptini araştırmak üzere Amsterdam'ı inceleyen Arkitera Gezgini Elif Yılmaz bir söyleşi gerçekleştirdi.