+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

DEGİAD Yaşayan Pamukkale Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Pamukkale''''de Dönüşüm Seninle Başlıyor projesi kapsamında 15 Mart 2019 tarihinde başlayan ve 15 Mayıs 2019 tarihinde başvuruları sona eren "DEGİAD Yaşayan Pamukkale Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması" sonuçlandı.

Öğrencilere Mimarlık Mesleği Anlatıldı

Mimarlar Odası Adana Şubesince "Dünya Mimarlık Günü" etkinlikleri kapsamında ortaöğretim öğrencilerine mimarlık mesleği anlatıldı.

Eren Tümer

2003 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Mezun olduktan sonra kısa bir süreyle Lefke Avrupa Üniversitesinde yarı zamanlı olarak proje ofisinde, 2004 yılında İzmir'de ve 2005'ten 2007 yıllarına kadar Adana'da olmak üzere çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı. TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi'nde 1 dönemi yedek olmak üzere 2 dönem yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ofis kurulduğu dönemden bu yana mimari danışmanlık, konut yapıları, kamu yapıları, kentsel ölçekte projeler, ticari yapılar ve iç mekan tasarımları alanlarında projeler üreterek önemli tecrübeler kazandı. Yine aynı dönem içerisinde ulusal çapta mimari proje yarışmalarına katılarak bu alanda da çalışmalar yaptı. ETMO – Eren Tümer Mimarlık Ofisi aynı alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.