+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Çanakkale Belediyesi Çarşı, Yaşam Merkezi ve Otopark ile Yakın Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Çanakkale Merkez İlçe, Kemalpaşa Mahallesi''''nde yeni bir Çarşı ve Yaşam Merkezi''''nin yapılması amacı ile Çanakkale Belediyesi''''nin düzenlediği serbest, ulusal ve tek kademeli yarışma sonuçlandı.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Lüleburgaz Belediyesi Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi Mimari Proje Yarışması jüri değerlendirme çalışmaları 03 Temmuz 2015 tarihinde başlayıp, 05 Temmuz 2015 tarihinde sonuçlandı.

"Yapı Olması Gereken İnşaat Kalitesine Ne Yazık ki Ulaşamadı"

Yarışmayla elde edilen yapılardan biri olan “Orta Doğu Teknik Üniversitesi Lisansüstü Öğrencileri Konukevi” inşaatının sonuna gelindi.

Archiprix-TR 2018

Archiprix-TR 2018 Mimarlık Öğrencileri Bitirme Projesi Ulusal Yarışması sonuçları 4 Aralık 2018 tarihinde açıklanacak. 7 Aralık 2018 Cuma günü yapılacak ödül töreni ardından çalışmalar, 16 Aralık 2018 tarihine kadar Çankaya Üniversitesi''''nde sergilenecek.

Eser Köken İşleyici

1983 yılında Lefkoşa'da doğdu. 2000 yılında Türk Maarif Kolejinden mezun oldu.

2005 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden lisans derecesini aldı. 2007-2008 yılları arası Bauhaus Üniversitesi-Weimar'da değişim öğrencisi olarak European Urban Studies bölümünden çeşitli kuramsal ve tasarım dersleri aldı. 2008 yılında ODTU Fen Bilimleri Enstitüsü Kentsel Tasarım Bölümünden "Yeni Merkezi İş Alanı Gelişmesinin Süreç Ve Stratejileri ile Kamusal Alan Dokusu: Levent- Büyükdere Caddesi" başlıklı tezi ile yüksek lisans derecesini aldı. 2006-2007 yılları arası Uygur Mimarlık Ofisinde tasarım ve uygulama projelerinde görev aldı. 2005 yılından beri Yücel Köken ile birlikte ÖZKÖK Mimarlık ofisinde çeşitli ölçeklerdeki konut, ofis ve otel projelerinde çalışmakta ve 2010 yılından beri kurucu ortağı olduğu Ofis16 Mimarlık'ta mimarlık çalışmalarını sürdürmektedir. 2005 yılından beri Sevda Özkan İmamoğlu ve Zümral Aygüler Kartal ile birlikte katıldıkları mimari proje yarışmalarında çeşitli ödülleri bulunmaktadır. Türk Serbest Mimarlar Derneği üyesidir.