+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Her Ürünün 5 Yıllık Ömrü Olduğu Bir Dünyada Tasarım Yapmak

"Aklın Gözüyle Görmek" mottosuyla yola çıkan alldesign İstanbul 2014 sözünü tuttu. 2 gün boyunca dünyaca ünlü konuşmacıları ve sunumları ile tüm (görünen-görünmeyen) gözlerimizin ve kulaklarımızın paslarını temizledi!

Türk Tasarımcılar Milano’da Buluşuyor

Tasarım dünyasının "olmazsa olmazı" Milano Tasarım Haftası, bu kez Türkiye''''den gelen karma bir tasarımcı grubunu ağırlayacak.

Tasarımüssü''''nün Ambalaj Tasarımları World Star 2012''''de 2 Ödül Kazandı

Türkiye''''den TSE Altın Ambalaj ve Ambalaj Sanayicileri Derneği''''nin Ambalajın Ay Yıldızları Ödülleri''''ni kazananlarının sadece katılabildiği ve 24 ülkeden 243 ambalajın yarıştığı World Star 2012 ödülleri sahiplerini buldu.

Atlas Halı''''dan Yeni Koleksiyon

Atlas Halı, Naksan Holding bünyesindeki ileri teknolojiyle donanmış üretim tesisleriyle, yenilikleriyle, sektöre yön veren AR-GE çalışmalarıyla ve hızla genişleyen bayi ağıyla her geçen gün daha da güçleniyor.

Endüstriyel Tasarım Müzesi Kuruluyor

ETMK''''nin Beyoğlu Belediyesi''''yle yürüttüğü proje ile Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı ve Ensdüstiriyel Tasarım Sanal Müzesi kuruluyor.

alldesign 2011

Dünyaca ünlü tasarımcılar 17-18 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi''''nde gerçekleşecek olan ''''alldesign 2011''''de buluşuyor.

ETMK Geçmişten Günümüze Beyoğlu''''nda Tasarım Sergisi

Sergi, 12 Haziran 2012, Salı günü saat 16:00''''da, Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi''''nde açılacak.