+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

7 İklim 7 Bölge - Mahalle Ulusal Mimari ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması Sonuçlandı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 5 Haziran''''da ilan edilen ve teması “Mahalle” olan ''''7 İklim 7 Bölge Ulusal Mimari Kentsel Tasarım Fikir Yarışması''''nın sonuçları belli oldu.

2016 Ulusal Mimarlık Ödül Adayları Açıklandı

Mimarlar Odası’nın her iki yılda bir düzenlediği ve bu yıl XV. dönemi gerçekleştirilen Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri''''nde adaylar açıklandı. Kazananlar, 16 Mayıs''''taki ödül töreninde açıklanacak.

"Uçhisar" Çalıştay''''ın Ardından

Uçhisar Belediyesi, Mimarlar Odası Kayseri Şubesi ve Şehir Plancıları Odası Kayseri Şubesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Kapadokya “Uçhisar” Çalıştay, 25-29 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Kayseri /Melikgazi Bel-Sin Semt Pazarı Ve Yakın Çevresi Ulusal Öğrenci Mimari Fikir Projesi Yarışması

Melikgazi Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen yarışmanın proje teslim tarihi 30 Eylül 2014.

Yahyalı Merkez Ticaret Kompleksi Mimari Proje Yarışması

Yarışmada son teslim tarihi 11 Haziran 2013.

Kayseri "Kent Mobilyaları" Ulusal Öğrenci Fikir Yarışması

Yarışmada son teslim tarihi 12 Aralık 2012.

"Zamansız" Konulu Afiş Yarışması

Yarışmada son teslim tarihi 23 Mart 2012.

Güntülü Gündoğ

2003 yılı Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu olmuş ve 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Çağdaş Strüktür Sistemleri ve Tasarım ilişkisini irdelediği tez ile yüksek lisansını tamamlamıştır.

2005 yılın itibaren Gündoğ Mimarlık firması ile serbest piyasada tasarım, uygulama, rölöve-restorasyon alanlarında hizmet vermeye başladı. 

2008 yılında TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi yönetim kuruluna seçildi ve aynı yönetim kurulunda II. Başkanlık görevini sürdürmekte. Görsel ve yayınsal içerikli faaliyetlerde aktif olarak çalışmakta ve çeşitli dernek üyelikleri bulunmakta. Süreli olarak yayın yapmakta olan TOL Dergisinin editör ekibinde yer almakta.

2011 yılından itibaren OFİS MPU bünyesinde çalışma hayatına devam etmektedir.

Erciyes Üniversitesi Mimarlık Bölümü mimari tasarım proje derslerini yürütmektedir.2016 yılında Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kampüsü projesiyle Emre Arolat ve İsmail Ruhlukürkçü ile birlikte, yapı dalında Ulusal Mimarlık ödülünü kazanmıştır.