+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

YERce Mimarlık''''ın Tasarımı İSMOB 2015 Mobilya Fuarı''''nda "En İyi Stant" Ödülü Aldı

YERce Mimarlık''''ın Yataş Enza Home için tasarladıkları stant, CNR Expo merkezinde düzenlenen ISMOB 2015 Fuarı''''nda "En İyi Stant" ödülüne layık görüldü.

Genç Mimar Nasıl İş Bulur?

YAPI Dergisi iş birliği ile Işık Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen "Genç Mimar Nasıl İş Bulur?" paneli 17 Nisan Çarşamba günü, saat 14:00''''te Işık Üniversitesi Şile Kampüsü''''nde yapılacak.

Nail Egemen Yerce

1978'de Manisa'da doğdu.

1997'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nde mimarlık eğitimine başladı. 1998-2003 yılları arasında Çil Mimarlık ve Sanat Merkezi'nde (Nafi ÇİL) çalıştı. 2003' te İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Mimari Tasarım Programı'na kaydoldu. 2005-2006 yılları arasında Erasmus Yüksek Lisans Öğrenci Değişim Programı'yla Politecnico di Bari' de (İtalya) Endüstriyel Tasarım Bölümü' nde dersler aldı, projeler hazırladı ve dönem sergilerine katıldı. Daha sonra 2007' de Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KAHVECİOĞLU yürütücülüğündeki "Enstalasyon ve Mekanı" tezini tamamlayarak mezun oldu. Eşzamanlı olarak çeşitli mimari bürolarda çalıştı ve kendi tasarladığı projeleri uyguladı. 2010 yılında ise kendi ofisini kurdu. Yapı Fuarı İzmir 2011'de tasarladığı stand, "En iyi stand tasarımı" yarışmasında 3.cülük ödülünü aldı. 2013' te ise ofis mobilya showroom u olan "OrfiSera" projesi, çeşitli yabancı mimarlık sitelerinde ve kitaplarında yayınlandı. Bunun yansıra Avrupa'daki birçok seçkin projenin yer aldığı Romanya'nın Bükreş şehrinde East Centric Architecture Triennale'de sergilendi. Halen, İstanbul ve İzmir'de mimarlık, endüstriyel tasarım ve resim alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.