+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Mimar Sinan Büyük Ödülü Ersen Gürsel''''in Oldu

Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri kapsamında verilen Mimar Sinan Büyük Ödülü bu yıl Ersen Gürsel''''in oldu.

Artuklu Üniversitesi, Ulusal Mimarlık Ödülleri’ne aday oldu

Mardin Artuklu Üniversitesi Kütüphanesi, Türkiye Mimarlar Odası''''nın her iki yılda bir düzenlediği ve bu yıl 13''''üncü dönemi gerçekleştirilecek olan Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri''''nde, ''''Yapı'''' ve ''''Proje'''' dallarında 8 aday proje arasına girmeyi başardı.

2012 Ulusal Mimarlık Ödülleri’nde “Mimar Sinan Büyük Ödülü” Erkut Şahinbaş’a Verildi

Mimarlar Odası''''nın her iki yılda bir düzenlediği ve bu yıl XIII. dönemi gerçekleştirilen Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri''''nde Seçici Kurul çalışmalarını tamamladı.

Troya Yarışması''''nın Sonuçları Belli Oldu!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü''''nce düzenlenen "Troya Müzesi Serbest Katılımlı, Tek Aşamalı, Ulusal Mimarî Proje Yarışması"nın sonuçları açıklandı.

ARCHTHEO 2011

Uluslararası Mimarlık Kuramı Sempozyumu ARCHTHEO 2011, 23-26 Kasım 2011 tarihlerinde mimarlık kuramı alanında pek çok önemli akademisyeni İstanbul''''da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi''''nde buluşturacak.

"Gezi"den Sonra Taksim

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından; 3-4 Ekim 2013 tarihlerinde "Gezi''''den Sonra Taksim" temalı bir toplantı organize ediliyor.

Lunch Time Lectures

İstinye Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi''''nin 12 Nisan 2018 günü ev sahipliği yapacağı "Lunch Time Lectures" konferansının konuğu Erdal Özyurt olacak.

Nedim Erdal Özyurt

1953 yılında Arhavi'de doğan Nedim Erdal Özyurt, 1978 yılında DGSA Yüksek Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu ve aynı kurumda asistan olarak çalışmaya başladı.

1991 – 1998 yılları arasında Haydar Karabey ile birlikte kurduğu Limited Mimarlık ‘ta serbest mimarlık çalışmaları yaptı. Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde öğretim üyesi olarak çalışmakta ve mimari tasarım çalışmalarını sürdürmektedir.