+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Sivas Kızılırmak Köprüsü Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Toplam 107 adet projenin teslim edildiği yarışmanın sonuçları açıklandı.

Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Raportörlüğe teslim edilen 31 proje arasından ödül almaya hak kazanan ekipler belli oldu.

Düzce Üniversitesi Gelişim Planı Kentsel Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Gelişim Planı Kentsel Tasarım Yarışması Sergi, Ödül Töreni ve Kolokyumu 14 Şubat 2015 Cumartesi günü yapılacak, program 13:00''''de Düzce Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi''''nde başlayacaktır.

Arkitera Ödülleri ARKIMEET 2014''''te Sahiplerini Buldu

Her yıl Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen gelenekselleşmiş Arkitera Ödülleri, ARKIMEET 2014''''te sahiplerini buldu.

7 İklim 7 Bölge Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Büyük tartışmalara konu olan, TOKİ tarafından açılan 7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması sonuçları açıklandı.

Nihal Şenkaya Akkaş

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2001 yılında mezun olmuştur.

Kültür Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesinde Jüri Üyelikleri yapmıştır. Öğrencilik döneminde Itac Corp's Usa'da stajer olarak, mezun olduktan sonra Tabanlıoğlu Mimarlık'ta 6 yıl çalışmıştır. Kısa bir süre GAD Architecture'da mimar olarak, Varyap-Uzunlar Seyrantepe Stad Şantiyesinde 6 ay mimari büro grup şefi olarak çalışmıştır. Çalıştığı ofislerde büyük ölçekli projelerin uygulama proje yürütücülüğünü yapmıştır. Çalışmalarına 2011 yılında Süleyman Akkaş ile birlikte kurduğu SN Mimarlık bünyesinde devam etmektedir. Süleyman Akkaş ile birlikte 2007 yılından beri katıldığı mimari ve kentsel tasarım proje yarışmalarında çeşitli ödüller almıştır.

Projeleri