+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Ergün Mimarlık Oltu Müzesi Projesine İmza Atıyor

Geçtiğimiz aylarda görüşmelerini tamamlayan Oltu Kaymakamlığı ve Ergün Mimarlık, 1919 – 1920 yıllarında var olan Oltu Şura Hükümeti’ne ait eserlerin sergileneceği Oltu Müzesi için bir araya geldi.

"Kentin Bir Parçasını Genel Kullanıma Açabilme İhtimali Varken Kapatmak Çok Egoistçe Bir Tavır"

İnşa halindeki yapıların mimarlarıyla, projenin tasarımından teslim aşamasına kadar bütün bir süreç hakkında söyleştiğimiz İş Üstünde serimize İstanbul Kozyatağı''''ndaki Mermerler Plaza binasını tasarlayan Ergün Mimarlık''''la devam ediyoruz.

Eser Ergün

1983 yılında İstanbul’da doğdu.

2002 yılında Galatasaray Lisesi’nden, 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 2009 yılında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimari Tasarım Programı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2007 yılında, ortak olarak  Ergün Mimarlık bünyesine katıldı. 2011-2015 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi mimari tasarım stüdyo derslerinde yürütücü olarak yer aldı. Mimarlık pratiği süresince ürettiği projeler ulusal, uluslararası ve davetli yarışmalarda çeşitli ödüller kazandı. Çalışmalarını Ergün Mimarlık bünyesinde devam ettirmektedir.