+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Göbeklitepe Ören Yeri''''nin Açılışı Yapıldı

UNESCO Dünya Mirası Listesi''''nde bulunan ve "tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen Şanlıurfa''''daki Göbeklitepe Ören Yeri''''nin resmi açılışı 8 Mart Cuma günü yapıldı.

Kreatif Mimarlık, Ofis Stajyerlerine 10 Yıldır Seyahat Bursu Veriyor

10 yıl önce başlattığı uygulama ile Kreatif Mimarlık ofis stajyerlerinden birini her yıl Inter-Rail ile Avrupa''''ya yolluyor.

KoruFlorya’da ev sahiplerine mimar desteği

Florya''''nın son büyük konut projesi KoruFlorya''''dan ev alanlar, Kreatif Mimarlık tarafından hazırlanan mekan konseptlerinden kendi zevk ve konforlarına uygun olanı seçip hayallerindeki evi şekillendirecekler.

Serra, Archiprix Türkiye''''nin Yeni Destekçisi

Türkiye''''de mimarlık alanındaki en iyi diploma projelerini seçmek üzere 18 yıldan bu yana düzenlenen Archiprix Türkiye''''nin ana sponsoru Serra oldu.

Kale ile "küçük mekanlar tasarlamak"

Kale Grubu, İstanbul Design Week (IDW) kapsamında "küçük mekanlar tasarlamak" konusunda, Türkiye''''nin önde gelen mimarları tarafından tasarlanan mekanların hikayeleri hakkında kahvaltılı sohbet toplantısı düzenledi.

Selim Cengiç

1971 yılında İstanbul'da doğan Selim Cengiç 1989 yılında Nişantaşı Anadolu Lisesi'ni, 1994'de İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünü bitirdi.

Eğitimi süresince Tabanlıoğlu Mimarlık, Arolat Mimarlık, Tekno İnşaat ve Ertem Ertunga Mimarlık'da çalıştı. 1995 yılından beri çalışmalarını kurucusu olduğu Kreatif Mimarlık'da sürdürmektedir.