+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Mimarlar Odası'na Ödül Protestosu

Antalya Mimarlar Odası'nın iki yılda bir düzenlenen 13'üncü Batı Akdeniz Mimarlık Sergisi ve Ödülleri yarışmasında mimar Bilal Ateş'in bir projesinde katıldığı kategoriyle ilgisi olmayan değerlendirme yapılması krize neden oldu.

13. Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri 2016 Sonuçlandı

TMMOB Mimarlar Odası Antalya Şubesi tarafından 13.sü düzenlenen Batı Akdeniz Mimarlık Sergisi ve Ödülleri sonuçları açıklandı.

12. Batı Akdeniz Mimarlık Sergisi ve Ödülleri Sonuçlandı

TMMOB Mimarlar Odası Antalya Şubesi tarafından 12.si düzenlenen Batı Akdeniz Mimarlık Sergisi ve Ödülleri sonuçları açıklandı.

“Güzel Mimari Eserleri Halkımızla Birlikte Seçiyoruz” 2011 Sonuçlandı

Antalyalılar'ın aday gösterdiği 37 eserden, Konut Yapıları ve Konut Dışı Yapılar olarak iki ayrı grupta halk oylamasına göre en çok oy alan eserler arasından, Konut yapılarından 2 eser ve Konut Dışı Yapılarda 2 eser ödüle layık görüldü.

Şevket Altındal - Antalya Otelleri Sosyal Mekanları Tasarım Problemleri

Seminer, 19 Ocak Perşembe günü saat 13:30'da İTÜ Taşkışla 3501 nolu salonda Mimar Şevket Altındal tarafından gerçekleştirilecek.

Şevket Altındal

1967, Antalya doğumlu olan Şevket Altındal 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur.

1991 yılında kendi adıyla kurduğu mimarlık ofisinde, yurtiçi ve yurtdışına, ağırlık olarak konut,otel, ofis ve kamu binaları üzerine mimari proje hizmeti vermeye devam etmektedir.