+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Mimarlık Ofisi

Pin It

Sivas Kızılırmak Köprüsü Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Toplam 107 adet projenin teslim edildiği yarışmanın sonuçları açıklandı.

Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Raportörlüğe teslim edilen 31 proje arasından ödül almaya hak kazanan ekipler belli oldu.

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor için Yapılan Açık Çağrı Sonuçlandı

2014 yılında açılan yarışmalara katılmış ve diskalifiye olmamış her proje sahibinin, projesini “Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 2015”te sunmak için başvurabildiği “Açık Çağrı” sonuçlandı.

Düzce Üniversitesi Gelişim Planı Kentsel Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Gelişim Planı Kentsel Tasarım Yarışması Sergi, Ödül Töreni ve Kolokyumu 14 Şubat 2015 Cumartesi günü yapılacak, program 13:00''''de Düzce Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi''''nde başlayacaktır.

Arkitera Ödülleri ARKIMEET 2014''''te Sahiplerini Buldu

Her yıl Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen gelenekselleşmiş Arkitera Ödülleri, ARKIMEET 2014''''te sahiplerini buldu.

Süleyman Akkaş

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 1.likle mezun olmuştur.

Bitirme projesi ile Archiprix2002 'de ve Mimed2002 'de ödül almıştır. Öğrenciliğinde ve 2002 yılından itibaren profesyonel olarak yurt içi ve yurt dışı mimari ve kentsel tasarım proje yarışmalarına katılmış, çeşitli ödüller almıştır. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünde Proje Yürütücülüğü, Kültür Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesinde Jüri Üyelikleri yapmıştır. Öğrencilik döneminde Şevki Pekin Mimarlık'ta stajer olarak, Mezun olduktan sonra DB Mimarlık'ta Bünyamin Derman ile 1 yıl, Tabanlıoğlu Mimarlık'ta Murat-Melkan Tabanlıoğlu ile 7 yıl mimar olarak çalışmıştır. Çalıştığı ofislerde çok sayıda projenin tasarım ve proje yürütücülüğünü yapmıştır. Çalışmalarına 2011 yılında Nihal Şenkaya Akkaş ile birlikte kurduğu SN Mimarlık bünyesinde devam etmektedir.

Projeleri