+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2018 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2018 yılında inşaatı tamamlanan 67* adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 45 mimari, 10 iç mekan, 5 geçici strüktür, 6 kentsel tasarım/peyzaj ve 1 restorasyon/yeniden işlevlendirme projesi yer alıyor.

Ersan Evi Mies van der Rohe Ödülüne Aday

Bu yıl 13. sü verilecek, Avrupa mimarlığının en prestijli ödüllerinden biri olan Mies van der Rohe Ödülü''''ne ACE Mimarlık tarafından projelendirilen Ersan Evi aday gösterildi. Ersan Evi 2011 ARKİV Seçkileri''''nde de yer alıyor...

2011 Yılının Nitelikli Yapıları Arkiv Seçkileri''''nde

Arkitera Mimarlık Merkezi''''nin, Türkiye''''deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri''''nin sonuçları belli oldu.

2011 Yılının Nitelikli Yapıları Arkiv Seçkileri''''nde Bir Araya Geldi!

Arkitera Mimarlık Merkezi''''nin, Türkiye''''deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri''''nin sonuçları belli oldu.

World Architecture Festival İlk Gün İzlenimleri

Bu sene dördüncü kez düzenlenen World Architecture Festival (WAF) 2 Kasım Çarşamba günü Barselona''''da başladı.

Patika 30+

ACE Mimarlık 30. yıl sergisi 22 Ocak 2016 Cuma günü, saat 19.00''''da TSMD Mimarlık Merkezi''''nde açılışı yapılacak sergi 5 Şubat''''a kadar görülebilir.

P''''not: "Sessizlik ve Işık: Louis Kahn"

ACE Mimarlık''''ın Ankara''''daki mimarlık ortamına katkı koymak amacı ile "P''''not" başlığı altında ele aldığı serinin, 7 Haziran günü yapılacak ilk etkinliğine Müge Cengizkan konuk oluyor.

P''''not: "2BMFG Arquitectes - La Sagrada Familia: Panaromic"

ACE Mimarlık''''ın Ankara''''daki mimarlık ortamına katkı koymak amacı ile "P''''not" başlığı altında ele aldığı serinin, 5 Temmuz günü yapılacak etkinliğine Carles Gelpí ve Àgata Buxadé konuk oluyor.

P''''not: "Ayşen Savaş''''ın Anlatımıyla Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi"

Ace Mimarlık, P''''not etkinlikler dizisi kapsamında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 13 Eylül 2018 Perşembe günü Ayşen Savaş, katılımcılara 2015 yılında ziyarete açılan Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi''''nin tasarım sürecini anlatacak.

P''''not Technical & P''''not Inspire

ACE Mimarlık''''ın yeni etkinlik serileri P''''not Inspire ve P''''not Technical, 27 Eylül Perşembe akşamı başlıyor.