+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Akyürek Elmas Mimarlık "GIS Architecture Expo Conference" için Bükreş''''te

Akyürek Elmas Mimarlık, 18 - 19 Haziran 2012 tarihlerinde Bükreş''''te düzenlenen "Architecture Expo Conference GIS" konferansında konuşmacı olarak davet edildi.

Magic Ice Buz Müzesi ödüle layık görüldü

Magic Ice Buz Müzesi, AkyürekElmas Mimarlık tarafından tasarlanıp uygulanan iç mimarisi ile "Dünyanın En İyi Kamu Hizmet Binası İç Mimarisi" ödülüne layık görüldü

Akyürek Elmas Mimarlık, Uluslararası Gayrimenkul Zirvesi''''nde "Dünyanın En İyisi" Seçildi

Akyürek Elmas Mimarlık Uluslararası Gayrimenkul Zirvesi''''nde "Kamu Hizmet Binası İç mimari" kategorisinde "Dünyanın En İyisi" ödülüne layık görüldü!

Türkiye gayrimenkulde Avrupa''''ya damgasını vurdu

Gayrimenkul sektörünün dünyanın en prestijli ödülleri arasında kabul edilen International Property Awards''''ın Avrupa ayağında Türk mimarları ve gayrimenkul şirketleri damgasını vurdu. Türkiye''''den 9 proje dünya finalinde yarışmaya hak kazandı.

Buz Müzesi Ödül Aldı!

AkyürekElmas Mimarlık, bu yıl 17.si düzenlenen 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri''''nde "Kamu Hizmet Binaları İç Mimari" kategorisinde 5 yıldız ile en iyi proje ödülünü aldı.

Akyürek Elmas Mimarlık

Çağla Akyürek Elmas & Can Elmas, mimar olan babaları ile çalıştıktan sonra, ABD'de yüksek lisanslarını tamamlayarak 1998 yılında Akyürek Elmas Mimarlık'ın İstanbul Levent'teki ofisini kurdular.

Harita