+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

ArkiPARC 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu

"Cumhuriyet'in 100. yılında 10 Kala Gayrimenkul" temasıyla 10-11 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen ArkiPARC 2013'te Gayimenkul Ödülleri, Sürdürülebilirlik Ödülü ve Belediye Ödülü sahiplerini buldu.

Akademik Omurga Üzerinde Konumlanan Kampüs: Özyeğin Üniversitesi Kampüsü

27. ARKİV Buluşması, 22 Mart 2013 tarihinde Kalebodur sponsorluğunda, Arkiv Seçkileri 2012'de iki binası yer alan Özyeğin Üniversitesi'nde gerçekleşti.

Arkiv Seçkileri 2012 ile Yılın Nitelikli Yapıları Belirlendi!

Arkitera Mimarlık Merkezi'nin, Türkiye'deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri'nin sonuçları belli oldu.

BG Architects

1996 yılında, Bülent Ergin Güngör tarafından kurulan şirketin şu an Princeton, Bükreş ve Bodrum’da ofisleri bulunuyor.

BG Mimarlık iç mekan tasarımından masterplan a kadar olan geniş bir yelpazede, disiplinler arası çalışmakta olan bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana, tarih ve kültürü merkezine alarak yeni bir mimariye doğru ilerlemektedir.

Disiplinler arası iş birliğinin azami ölçüde ön planda tutulduğu ofiste farklı mesleklerden farklı profesyoneller ile projelerden en yüksek verim alınmaya çalışılır. Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü bu çalışmaların en önemli örneğidir. Amerikalı Ark ofisi ile tasarlanan kampüs 4 yıllık bir ortak çalışmanın sonucudur.


Harita