+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Craft312 Studio

Craft312 studio geniş bir tasarım bilinci ile birlikte İç Mimari , Mimari ve Peyzaj projeleri üzerinde çalışan bir tasarım ofisidir.

Onur Karlıdağ ve Deniz Karlıdağ tarafından 2006 yılında Ankara’da kurulan ofis, Ankara’nın ilk modern strüktürlerinden biri olan Cinnah 19 binasında, mimar, içmimar ve tasarımcılardan oluşan deneyimli ekibi ile birlikte, yurtiçi ve yurtdışı projelerde, ofis, otel, yurt, restoran, konut ve rezidans gibi farklı işlev ve ölçeklerde pratiğine devam etmektedir.

Craft312 studio’nun projeleri Frame, Workshop Magazine, BOB Interiors, Interior World (IW), Art of Financial Design, International Interior Design Year Book, XXI, Tasarım, Konsept Projeler gibi yerli ve yabancı dergi ve kitaplarında yayınlanmıştır.

Craft312 Studio, çeşitli projeleri ile İtalya’dan ‘’A’design Award ‘’, İngiltere’den ‘’European Property Awards ‘’ gibi Uluslararası ödüller almıştır.

Craft312 studio’nun projeleri Milano Museum Of Design, Hollanda Cube Design Museum, Milano Tasarım Haftası, Bologna Tasarım Haftası, Çin Shenzhen Tasarım Haftası'nda sergilenmiştir. 

2015 yılında Uluslararası DAC Design Spesifications tarafından üretilen Dünya İç Mimari Tasarım Sıralaması'nda 29. sırada yer alarak, ‘’Dünyanın Lider Tasarımcıları’’ sertifikasına layık görülmüştür.


Harita