+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

2017''''nin Dikkat Çeken Haberleri

2017''''de Arkitera.com''''da en çok hangi haberleri okuduk?

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2016 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2016 yılında inşaatı tamamlanan 49 adet projenin seçildiği Türkiye Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 25 mimari proje, 12 iç mekan, 5 kentsel tasarım / peyzaj ve 7 restorasyon / yeniden kullanım projesi yer alıyor.

I-AM''''in Tasarladığı Doğtaş Fuar Standı En İyi Stant Seçildi

I-AM''''in, İSMOB Mobilya Fuarı''''na katılan Doğtaş Mobilya''''nın yeni mağaza konseptini yansıtan stant tasarımı, fuar dahilinde gerçekleştirilen İSMOB 2016 Tasarım Yarışması''''nda En İyi Stant ödülünü aldı.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014''''e Giren Projeler Belli Oldu

6 Mart''''ta Aydan Balamir, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Ömer Kanıpak ve Aydan Volkan''''dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilen 141 proje arasından 48 tanesi 2014 yıllığına girmeye hak kazandı.

Japan Architecture & Urbanism (ja+u) Dergisi Mart Sayısını 30 Türk Mimarlık Ofisine Ayırdı

ja+u Dergisi''''nin "30 Architects in Istanbul" başlıklı Mart sayısında İstanbul''''dan 30 mimarlık ofisinin projelerine yer verildi.

''''i-am'''' İstanbul''''u Oluşturan 3 Deneyim: Marka, Mimari, Dijital

15 Haziran 2012 günü Salt Galata''''da "experience design" isimli sunum ve workshop''''u düzenleyen ''''i-am'''' associates''''ten Ertuğrul Yurdakul, Iraz Polat ve Özge Gürcan ile görüştük.

I-AM

I-AM, mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, iletişimciler, grafik tasarımcılardan oluşan bir 360 derece müşteri deneyimi ajansı.

Multi-disipliner ekip yapısıyla mimari, marka ve dijital tasarım çözümleri sunuyor. İmzasını attığı fark yaratan projelerine hız kesmeden devam eden I-AM, sayısı 100 kişiyi geçen uluslararası ekibi ile İstanbul, Londra, Dubai ve Mumbai’deki stüdyolarıyla tüm dünyaya hizmet veriyor.

Bir yandan heyecan verici yeni markalara imza atarken, diğer yandan var olan markalara yeni bir soluk kazandırıyor. Dünya standartlarında perakende deneyimleri yaratırken, bunları destekleyecek etkileyici online uygulamalar da kurguluyor. Bankacılıktan, yeme içmeye kadar birbirinden farklı sektörlere iş üretiyor. 


Harita