+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Manço Mimarlık The Plan ve S-Arch Ödülleri''''nde Finalist Oldu

Manço Mimarlık Tarafından tasarlanan Süleymanpaşa Belediyesi projesi Venedik''''te düzenlenen The Plan ve S-Arch Ödülleri''''nde finalist oldu.

Manço Mimarlık''''ın Süleymanpaşa Projesine WA Ödülü

Manço Mimarlık Tarafından tasarlanan Süleymanpaşa Belediyesi Hizmet Binası Projesi Dünya Mimarlık Topluluğu (World Architecture Community) ödülünü aldı.

Manço Mimarlık’ın Hatay Projesine S-Arch 2016 Ödülü

Manço Mimarlık tarafından tasarlanan Hatay İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi Projesi S-Arch 2016 Konsept Tasarım Özel Mansiyon Ödülü''''nü aldı.

Manço Mimarlık’ın Hatay Projesi Uluslararası S-Arch Ödülleri Finalinde

Manço Mimarlık tarafından tasarlanan Hatay İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi Projesi Uluslararası S-Arch 2016 Konsept Tasarım Ödülleri''''nde finale kaldı.

Manço Mimarlık''''ın Akplaza İş Merkezi European Property Awards''''ta Ödüllendirildi

Akplaza İş Merkezi, 2015 European Property Awards''''ta ofis geliştirme dalında ödül kazandı.

Manço Mimarlık

Y. Mimar Aytaç Manço tarafından 1970 yılında kurulan Manço Mimarlık, yurt içi ve dışında bir çok yayınlanmış projesi ve ödülleri bulunan, ISO9001:2008 belgeli bir mimarlık ofisidir.

Aytaç ve Ali Manço ortaklığında yönetilen firma, 50 yılı aşan mesleki deneyimini genç kadrosunun dinamizmi ile birleştirerek mimari / iç mimari tasarım, danışmanlık ve mesleki denetim hizmetleri sunuyor.

Mimari uzmanlık alanları, başta konut, ofis, karma kullanım, fuar / sergi, ticaret, kamu ve sanayi yapıları olmak üzere, maliyet ve enerji etkin yenilikçi çözümlerin hedeflendiği birçok farklı proje türünü içeriyor.


Harita