+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2018 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2018 yılında inşaatı tamamlanan 67* adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 45 mimari, 10 iç mekan, 5 geçici strüktür, 6 kentsel tasarım/peyzaj ve 1 restorasyon/yeniden işlevlendirme projesi yer alıyor.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2017 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2017 yılında inşaatı tamamlanan 51 adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 31 mimari proje, 10 iç mekan, 5 yerleştirme/geçici strüktür, 4 renovasyon/yeniden işlevlendirme ve son olarak 1 adet kentsel tasarım/peyzaj projesi yer alıyor.

2017''''nin Dikkat Çeken Haberleri

2017''''de Arkitera.com''''da en çok hangi haberleri okuduk?

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2016 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2016 yılında inşaatı tamamlanan 49 adet projenin seçildiği Türkiye Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 25 mimari proje, 12 iç mekan, 5 kentsel tasarım / peyzaj ve 7 restorasyon / yeniden kullanım projesi yer alıyor.

MEF 1. Sınıf Öğrencileri Okul Bahçesinde Oyun Alanı Tasarladı

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Tasarla-Yap Stüdyosu ve Herkes İçin Mimarlık, İstanbul Ayazağa İlk ve Ortaokulu''''nun bahçesi için tasarladıkları oyun alanı projesinin uygulamasını Temmuz ayında tamamladılar.

MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Tasarla ve Yap Stüdyosu

MSGSÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü''''nün 2002 yılından bu yana aralıksız olarak sürdürdüğü Çarşamba Seminerleri’nin 23 Mayıs''''ta yapılacak olan dönem sonu seminerine, #tasarım teması ile Ozan Avcı ve Derya Uzal konuk oluyor.