+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2016 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2016 yılında inşaatı tamamlanan 49 adet projenin seçildiği Türkiye Mimarlık Yıllığı'nda bu yıl, 25 mimari proje, 12 iç mekan, 5 kentsel tasarım / peyzaj ve 7 restorasyon / yeniden kullanım projesi yer alıyor.

Mimarlık, Gayrimenkul ve Yapı Sektörlerinin Nisan Ayı Medya Yansımaları

Nisan ayında, gazete ve dergilerde en fazla hangi firmanın haberi çıktı? Yazılı ve görsel medyaya en fazla hangi firma reklam veriyor? Bunun cevabı bu haberde...

Mimarlık, Gayrimenkul ve Yapı Sektörlerinin Şubat Ayı Medya Yansımaları

Gazete ve dergilerde en fazla hangi firmanın haberi çıktı? Yazılı ve görsel medyaya en fazla kim reklam veriyor? Bunun cevabı bu haberde...

Öney Mimarlık Bienal Sergisi: "Siz Kimlerdensiniz?"

Öney Mimarlık'ın 3. İstanbul Tasarım Bienali Yaratıcı Mahalleler Programı kapsamında açılan sergisi "Siz Kimlerdensiniz?" 22 Ekim saat 18:00'de açılıyor. Sergi 22 Kasım tarihine kadar gezilebilir.

Öney Mimarlık

25 yıl önce kurulan, Öney Mimarlık'in faaliyet alanları mimari ve iç mimari tasarim ile uygulama hizmetlerini kapsamaktadır.

Ofisi İstanbul'da yer alan firma, yenilikçi ve fonksiyonel tasarımları geçmisi, teknolojiyi ve sürdürülebilirligi esas alarak yaratir. Mimari tasarım ve anahtar teslimi hizmetler sunmakta olan firma, projelerde elde ettigi ileri düzeydeki malzeme bilgisini, detay ve servis kalitesi ile birleştirmektedir.

Öney Mimarlik'in portfolyosundaki projeler ölçek ve tipoloji bakımından geniş bir yelpaze içermektedir; otel, rezidans, ofis binaları, fabrikalar, eğitim tesisleri, perakende, karma kullanımlı, eğlence ve spor tesisleri bunlardan bazilaridir.


Harita