+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Ankara Ofis Kulesi 2018 Uluslararası Mimarlık Ödülleri’nde “En İyi Yüksek Yapı” Ödülünü Kazandı

Ankara Ofis Kulesi, 2018 Uluslararası Mimarlık Ödülleri''''nde "En İyi Yüksek Yapı" kategorisinde dünyanın 31 farklı ülkesinden ödül almaya hak kazanan 100 projeden biri oldu.

Anmahian Winton Architects''''in Ankara''''da Tasarladığı Ofis Binası Minimal Formu ile Dikkat Çekiyor

Anmahian Winton Architects''''in tasarladığı, rggA Mimari Tasarım Stüdyosu’nun yerel danışmanlığını yaptığı Capital Vista Ofis Kulesi Ankara''''da bulunuyor.

Erbil''''de Bir Kentsel Dönüşüm Projesi

4M Mimarlık''''ın rggA Architects ile birlikte tasarladığı kentsel dönüşüm projesi "BC Prestige", Erbil''''de 280.000 m² alanda inşa edilecek.

rggA Mimari Tasarım Stüdyosu

rggA Mimarlık, 2014 yılında Ankara’da kuruldu.

Büyük ölçekli kentsel projelerden, tek konut ölçeğine kadar çeşitli büyüklükteki ve konudaki projelerin çalışıldığı ofis, özellikle üniversite kampüsleri, oteller ve konutlar konusunda uzmanlaştı.

Ofis, yapıların hedeflenen kalite, maliyet ve sürede tamamlanabilmesi için proje hizmetleri ile beraber mesleki kontrollük, saha yönetimi ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Bunun için mühendislik projeleri, ihale yönetimi, saha yönetimi gibi konularda oluşturduğu konusunda uzman danışmanlar kurulu ile çalışmaktadır.

Türkiye’de uygulanan yönetmelik ve standartlara ek olarak IBC, NFPA, ASTM, EN, BS standartlarına uygun olarak projeler üretmiş olan ofis, Masterspec formatına uygun olarak şartname hazırlayabilmektedir. Talep edilmesi durumunda, Tüm mİmari ve mühendislik projelerin kapsayacak şekilde üç boyutlu yapı bilgi sistemi (BIM) ile projeler üretilebilmektedir.


Harita