+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

ARKIV’de 2017

Geçtiğimiz yıl Arkiv.com.tr’de yayınlanan proje, mimar ve ofisleri sayısal olarak değerlendirdik.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014''''e Giren Projeler Belli Oldu

6 Mart''''ta Aydan Balamir, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Ömer Kanıpak ve Aydan Volkan''''dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilen 141 proje arasından 48 tanesi 2014 yıllığına girmeye hak kazandı.

Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülleri Sonuçlandı

Antalya Kepez Belediyesi tarafından Turgut Cansever''''in anısına düzenlenen Mimar Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülleri sonuçlandı.

World Architecture Festival Awards Finalistleri Belli Oldu

World Architecture Festival Awards''''ta Türk mimarlık ofislerinin toplam 22 projesi finale kaldı.

2011 Yılının Nitelikli Yapıları Arkiv Seçkileri''''nde

Arkitera Mimarlık Merkezi''''nin, Türkiye''''deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri''''nin sonuçları belli oldu.

VEN Mimarlık

VEN Mimarlık 1991 yılında Ankara'da kuruldu.

VEN Mimarlık 1991 yılında Ankara'da kuruldu. 2012 yılında İstanbul ofisi faaliyete geçmiştir. VEN ulusal ve Uluslar arası ödüllere layık görülmüş, çağdaş, yaratıcı tasarım üzerine yoğunlaşmıştır. Çalışmalarımız büyük ölçekli binardan, iç mimarlık ve restorasyon projelerine kadar çeşitli yapıları kapsamaktadır.Mimari, iç mimari, restorasyon ve planlama konusularında hizmet vermektedir. Genç bir firma olarak VEN, geleneksel bilgelik ile çağdaş vizyon arasındaki dengeyi kurmayı hedefliyor. Projeleri birçok yayın ve sergide yer alan VEN,yüksek kalitede hizmet, uzman meslek servisi ve gelişmiş teknoloji takibiyle müşterilerinin hakettikleri hizmeti almalırını amaçlamaktadır. VEN, proje ve işveren birlikteliğinde doğru analiz ve tespit ile optimum sonuca gitmeyi ilke edinmiştir.Hedefi, toplum, çevre ve müşterileri için en iyi çözümleri sağlamaktır. Sürekli başarı ve yaşam kalitesini arttırmak için çözümsel tasarıma önem vermektedir.


Harita