+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014''''e Giren Projeler Belli Oldu

6 Mart''''ta Aydan Balamir, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Ömer Kanıpak ve Aydan Volkan''''dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilen 141 proje arasından 48 tanesi 2014 yıllığına girmeye hak kazandı.

İlk modern külliyenin temeli Akhisar''''da atılıyor

Manisa''''nın Akhisar ilçesinde yarım asırdır yaklaşık 3 bin hafız yetiştiren Hilaliye Eğitim Vakfı, külliye projesine imza atıyor.

Japan Architecture & Urbanism (ja+u) Dergisi Mart Sayısını 30 Türk Mimarlık Ofisine Ayırdı

ja+u Dergisi''''nin "30 Architects in Istanbul" başlıklı Mart sayısında İstanbul''''dan 30 mimarlık ofisinin projelerine yer verildi.

Arkiv Seçkileri 2012 ile Yılın Nitelikli Yapıları Belirlendi!

Arkitera Mimarlık Merkezi''''nin, Türkiye''''deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri''''nin sonuçları belli oldu.

2011 Yılının Nitelikli Yapıları Arkiv Seçkileri''''nde

Arkitera Mimarlık Merkezi''''nin, Türkiye''''deki mimarlık üretimini belgelemek amacıyla bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği ARKİV Seçkileri''''nin sonuçları belli oldu.

Zambak Mimarlık

1996 yılında kurulan Zambak Mimarlık ulusal ve uluslararası alanda mimarlık, mühendislik ve proje yönetimi hizmetleri veren bir anonim şirkettir.

Eğitim yapıları alanında önemli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip şirkette, işlerin %70' ini bu alandaki projeler oluşturmaktadır. Son yıllarda yapılan ve devam eden işlerin belirli bir oranını üniversite kampüsleri teşkil etmektedir. Eğitim dışında ofis-yönetim, ticaret, sağlık, sanayi-üretim, sosyal-kültürel ve konut yapılarında da çok sayıda işe proje ve proje yönetimi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Zambak Mimarlık, günümüz mimari anlayışı ile tasarımlar yapmayı, ekonomik tercihler, doğru malzeme kullanımı ve işlevsel planlanmış projeler hazırlayarak en doğru çözümlere ulaşmaya çalışır. Güzellik, fonksiyonellik ve sağlamlığın harmanlandığı yapılar tasarlamayı ve uygulamayı hedefler.


Harita