+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
Join with or .
Other Works
Similiar Projects

Odeabank

"i-am" deneyim tasarımcılarının yaklaşımıyla hayata geçirilen Odeabank şubeleri özgün mimarisi müşterilerine bankacılık anlayışındaki şeffaflık, güvenilirliğini ve samimiyeti bir bütün olarak ortaya koyuyor.

Tüm perakende, ticari ve kurumsal bankacılık hizmetlerinin en son teknolojik uygulamalarla sunulduğu şube konsept tasarımında, müşterilerin bireysel ilgi ve istekleri ön planda tutularak, onlara kendini özel hissettirecek bir şube vaad ediliyor. Şubenin konsept tasarımında bekleme alanı için getirilen yenilikler de dikkati çekiyor. Müşteriler için belki de en sıkıntılı geçen bekleme süreci yenilikçi tasarım fikileriyle artık eğlenceli hale geliyor. Kullanıcılara açık i-pad'ler, dev ekranlardan internete ve tüm banka hizmetlerine kolayca ulaşılabilirlik sayesinde sıkıntılı bekleyiş anları keyifli anlara dönüşüyor.

Bankacılıkta olmazsa olmaz samimiyet duygusu ve birebir iletişime geçme ihtiyacına cevap verecek tasarım yaklaşımıyla müşterilere özgün bir deneyim alanı ilk karşılamadan kendini belli ediyor. Müşteri ile şube çalışanı arasındaki mesafeyi en aza indirgeyen gişe tasarımları açık iletişime olanak sağlıyor. Gişe işlemleri esnasında kullanılacak tabureler müşterisine rahatlık ve güven hissi veriyor. Müşterilerle yapılacak birebir görüşmeler için tasarlanan şeffaf toplantı odaları samimiyet ve şeffaflık duygusunu destekleyici şube konsept tasarımına getirilen yeniliklerden.

Map
Details
Project Location: Güneşli, İstanbul
Project Type: Offices
Employer: Odeabank
Lighting Project: Yenigün Aydınlatma
Project Start Date: Ağustos 2012
Project End Date: Ekim 2012
Construction Start Date: Ekim 2012
Construction End Date: Ocak 2013
Building Plot Area: 1.320 m²
Total Construction Area: 1.320 m²

Pin It
Architectural Offices
Architects

Emre Kuzlu

Ertuğrul Yurdakul