Ofisin Diğer Projeleri
İlgili Projeler

Silverline IFA 2018 / Gelecek Çizgileri

Demirden Design tarafından tasarlanan "Gelecek Çizgileri" isimli sergileme alanı, Silverline firmasının Berlin'deki IFA 2018 elektronik fuarındaki standı içinde kuruldu.

Tasarımcıları, projeyi anlatıyor:

Demirden, dünyanın en prestijli tüketici elektroniği fuarlarından biri olan IFA 2018'deki Silverline sergileme alanının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdi. Markanın gücü ve tecrübesini vurgulayan ikonik ve çekici sergileme alanı, yenilikçi ve geleceğe uzanan teknoloji algısını işliyor.

Silverline ürünlerinin farklı uzmanlık alanlarına göre konumlandırılması, birbirinden bağımsız güçlü odak noktaları oluşturuyor. Yedi adet yerleşim alanı, birbirinden farklılaşan, farklı akslarla derinlik oluşturan, ikonik metal çubuklarla separe ediliyor. Bu metal çubuklar alanlarına göre farklı renklere bürünüp tasarımın güçlü bir enstrümanı haline gelirken aynı zamanda alan yerleşimi için mimari bir öğe olarak da kullanılıyor.

Farklı kullanım alanlarına hitap eden ürünler, özel tasarlanmış sergileme alanlarında kullanım senaryolarına uygun olarak sergileniyor, ziyaretçilerin deneyimine sunuluyor.

Sergileme alanının merkezine konumlandırılan, Silverline'ın yüksek teknolojili ve yenilikçi ürün deneyimi için özelleşen Smart Kitchen bölümü, yüksek ve kesintisiz cam cephesi ve marka algısını güçlendiren renk paletiyle alanın odağını oluşturuyor. Ürünün sesli komut ve görüntüleme sisteminin çalışması için alanın geri kalanından izole edilmesini sağlıyor. Aynı şekilde Supreme alanı tezgah çekişli davlumbazlar için özelleşiyor ve diğer ekipmanlarla birleşip kullanıcıların, yaşayan bir mutfağı gözlemleyebileceği ergonomik, canlı, işleyen bir mutfak alanına dönüşüyor.

Harita
Künye
Proje Yeri: Berlin, Almanya
Proje Tipi: Fuar Standı
Proje Tipi Grubu: Ticari
İşveren: Silverline
Ana Yüklenici: Demirden | ilio
Fotoğraf: Silverline
Proje Başlangıç Yılı: 2018
Proje Bitiş Yılı: 2018
İnşaat Başlangıç Yılı: 2018
İnşaat Bitiş Yılı: 2018
Toplam İnşaat Alanı: 166 m2

Pin It
Mimarlık Ofisi