+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
Join with or .
Architectural Offices

Pin It

Londra Tasarım Bienali''''ndeki Türkiye Sergisi Açıldı

Londra Tasarım Bienali’ndeki Türkiye sergisinde Autoban’ın hazırladığı “Dilek Makinesi” adlı proje yer alıyor.

Autoban Tasarımı "Dilek Makinesi" Umut Taşıyacak

Bu yıl ilk defa 7-27 Eylül tarihleri arasında "Utopia by Design" (Tasarımla Ütopya) teması altında düzenlenecek Londra Tasarım Bienali, Türkiye''''nin de aralarında olduğu 30''''un üzerinde ülkenin katılımıyla yapılacak.

İlk Kez Düzenlenen Londra Tasarım Bienali''''nde Türkiye''''yi Autoban Temsil Edecek

Teması, Thomas More''''un klasik eseri Ütopya''''nın basımının 500. yılı dolayısıyla "Utopia by Design" olarak belirlenen Londra Tasarım Bienali''''nde Türkiye sergisini Autoban hazırlayacak.

"Mimaride Görünmeyen: Çağdaş Türk Mimarisinde Görselleştirme" Sergisi

Türkiye''''nin yapılı çevresinin oluşumuna katkıda bulunan mimar ve tasarımcıların önemli eserlerini bir araya getiren "Mimari''''de Görünmeyen: Çağdaş Türk Mimarisinde Görselleştirme" sergisi, İstanbul''''dan sonra ilk kez İzmir''''de düzenleniyor.

Tasarımda İlham

10 Şubat''''ta İstanbul Kültür Üniversitesi''''nde Gülay Usta''''nın moderatörlüğünde yapılacak panele Levent Çırpıcı (Zoom TPU), Seyhan Özdemir (Autoban), Adnan Serbest ve Enis Tibet (Tasarım Dergisi) katılacak.

Camdan Yansımalar 3

Mimaride cam kullanımıyla ilgili son gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan Trakya Cam; Serhan Özdemir, Ece Yalım ve Ennio Arosio''''nun konuşmacı olacağı "Camdan Yansımalar 3: Tasarımın Şeffaf Yüzü" başlıklı konferansı 21 Mayıs''''ta düzenliyor.

Tasarım Bilkent''''16

Tasarım Bilkent etkinliği 9-10 Nisan''''da Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi''''nde yapılacak.

Ersa ile Mekanlar: Çalışma

Ersa Mobilya tarafından düzenlenen tartışma dizisinin ilki, "Ersa ile Mekanlar: Çalışma" başlığı altında 13 Mart Salı günü SALT Galata’da yapılacak.

ArchIST Awards For Interior Design

Yarışmaya başvuru için son tarih 15 Şubat 2018.

Seyhan Özdemir

Seyhan Özdemir Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden 1998’de mezun oldu. 2003'ten beri kurucu ortağı olduğu Autoban ofisinde çalışıyor.