+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

RAF Ürün Dergisi'nin Mayıs Sayısı Çıktı!

Bu ay 74. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nde birçok yeni firma ve ürünleri tanıtılıyor.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2017 için Seçilen Projeler Belli Oldu

2017 yılında inşaatı tamamlanan 51 adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı'nda bu yıl, 31 mimari proje, 10 iç mekan, 5 yerleştirme/geçici strüktür, 4 renovasyon/yeniden işlevlendirme ve son olarak 1 adet kentsel tasarım/peyzaj projesi yer alıyor.

GAD Mimarlık'ın Medya Kent Projesi MIPIM'den Ödülle Döndü

GAD'ın projesi, mimarlık basınının önde gelen yayınlarından Architectural Review (AR) ile gayrimenkul zirvesi MIPIM işbirliginde düzenlenen "MIPIM AR Future Project Awards 2017"de, jüri tarafından "Jeu D’Esprit" özel ödülüne layık görüldü.

GAD Foundation Dünya Mimarlık Festivali'nde

Mimarlık ve araştırma ofisi GAD Foundation, 16-18 Kasım 2016 tarihleri arasında Berlin'de düzenlenecek Dünya Mimarlık Festivali'ne (WAF) "New City Forms by Domesticity" isimli sergisiyle katılıyor.

RAF Ürün Dergisi'nin Temmuz Sayısında Neler Var?

Türkiye'nin Ürün Dergisi RAF'ın 63. sayısı olan Temmuz sayısı, ilk kez yayınlanan ürün tanıtımları ve proje sayfasıyla dikkat çekiyor.

Change: Architecture and Engineering in the Middle East, 2000 - Present

Sergi, 22 Şubat - 23 Haziran 2012 tarihleri arasında New York'ta izlenebilir.

Parametric Algorithmic Approaches in Architecture

Gökhan Avcıoğlu "Parametric Algorithmic Approaches in Architecture" başlıklı sunumunu 10 Nisan Cuma günü 17:00-18:30 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Fazıl Say Salonu'nda yapacak.

“Ofiste Bir Şantiye Ortamı Yaşansın, Hissedilsin İstiyorum”

GAD Vakfı'ndan Gülden Canol, eskiden otopark olan Park 19 apartmanının bir bölümünü dönüştürerek yerleştikleri yeni GAD ofisinin hikayesine dair, Gökhan Avcıoğlu ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

GAD'ın 4 Projesi "Change: Architecture and Engineering in the Middle East, 2000-Present" Sergisinde

GAD New York, 22 Şubat-23 Haziran 2012 tarihleri arasında New York Center for Architecture'da açılacak olan "Change: Architecture and Engineering in the Middle East, 2000-Present" sergisinde hem katılımcı hem de destekleyen olarak yer alıyor.