+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2017 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2017 yılında inşaatı tamamlanan 51 adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 31 mimari proje, 10 iç mekan, 5 yerleştirme/geçici strüktür, 4 renovasyon/yeniden işlevlendirme ve son olarak 1 adet kentsel tasarım/peyzaj projesi yer alıyor.

Şişecam Yeni Genel Merkez Binasına Taşındı

Şişecam Topluluğu, İş Kuleleri Levent''''teki genel merkezini Tuzla''''da Bakırküre Mimarlık tarafından tasarlanan ''''Şişecam Genel Merkezi''''ne taşıdı.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014''''e Giren Projeler Belli Oldu

6 Mart''''ta Aydan Balamir, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Ömer Kanıpak ve Aydan Volkan''''dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilen 141 proje arasından 48 tanesi 2014 yıllığına girmeye hak kazandı.

"Mimarın En Önemli Rolü Orkestra Şefliği"

Tuna ile Ofis Sohbetleri''''nin yeni konuğu Bakırküre Mimarlık''''ın kurucusu Gürhan Bakırküre.

Bakırküre Mimarlık

Ağırlıklı olarak çalışma ve yaşam mekânları üzerinde uzmanlaşan Bakırküre Mimarlık, kentsel projelerden obje tasarımına kadar geniş bir alanda faaliyet gösteriyor.

Gürhan Bakırküre'nin kurucusu olduğu, İstanbul merkezli Bakırküre Mimarlık mimari tasarımın ve uygulamanın yanı sıra, eşzamanlı olarak kurulduğu disiplinlerarası platform Bigg ile birlikte, ofis mekânları özelinde anahtar teslim projeler üretiyor.


Harita