Ofisin Diğer Projeleri
İlgili Projeler

Kale Unicera Fuar Standı

Kaleseramik'in Unicera 2017 fuarında kurulan standı I-AM tarafından tasarlandı.

I-AM, projeyi anlatıyor:

Dünyanın farklı ülkelerinde ve Türkiye’de 20 yıldan bu yana hayata geçirdiği deneyim tasarımı projeleriyle adından söz ettiren uluslararası tasarım ve marka deneyimi ajansı I-AM tarafından tasarlanan KALE standını ziyaret edenler öncelikle, su ve toprağı temsil eden iki çarpıcı cephe ile karşılandı. Bu iki cepheden giren ziyaretçiler sonrasında stant içinde bir yolculuğa çıktılar. Mekanı diyagonal olarak ikiye bölen bir koridor üzerinde KALE'nin 1957 yılından başlayarak bugüne dek ortaya koyduğu ürünler sergilendi. KALE’nin 60 yıllık serüvenine ait bazı mihenk taşlarına ilişkin bilgiler veren zaman çizelgesi sayesinde, ziyaretçiler bu yolculuğa tanıklık etmiş oldu.

I-AM tasarımcılarının geliştirdiği bu etkileyici akış, yolculuğun orta bölümünde ziyaretçileri sergileme alanına yönlendirdi. KALE’nin Unicera 2017’de öne çıkardığı iki ana konusu olan vitrifiye ve seramik ürünlerinin sergilendiği bu alanda ziyaretçilere deneyimleme fırsatı sunuldu.

Kurumsal temsilin ürün sergilemeyle uyumlu biçimde harmanlanarak farklı bir gösterim sisteminin uygulandığı stant, I-AM’in uluslararası düzeydeki tasarım deneyimini en iyi biçimde yansıtıyor. Unicera ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gören standın görsel ve içerik zenginliği, iş profesyonellerinden de tam puan aldı.

Harita
Künye
Proje Yeri: Bakırköy, İstanbul
Proje Tipi: Stant Tasarımı
Proje Tipi Grubu: Ticari
İşveren: Kaleseramik
Proje Yöneticisi: Sinem Kurultay
Grafik Tasarım: Modiki, Stant Tasarımı
Proje Başlangıç Yılı: 2016
Proje Bitiş Yılı: 2017
İnşaat Başlangıç Yılı: 2017
İnşaat Bitiş Yılı: 2017
Toplam İnşaat Alanı: 1,000 m²

Pin It
Mimarlık Ofisi
Mimar

Ertuğrul Yurdakul

Emre Kuzlu

Pınar Ünlü

Umut Servan Koyun

Meliha Kadayıfçı