+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2018 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2018 yılında inşaatı tamamlanan 67* adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 45 mimari, 10 iç mekan, 5 geçici strüktür, 6 kentsel tasarım/peyzaj ve 1 restorasyon/yeniden işlevlendirme projesi yer alıyor.

MuuM''''un RÖNESANS BİZ Projesine Architizer Ödülü

Y. Mimar Murat Aksu ve Y. Mimar Umut İyigün tarafından kurulan MuuM, Architizer’ın dördüncü kez düzenlediği Architizer A+ Awards’da RÖNESANS BİZ binası ile “Mimarlık + Sürdürülebilirlik Mansiyon Ödülü”ne layık görüldü.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015''''te 29 mimari, 6 iç mekan ve 4 adet kentsel tasarım / peyzaj projesi yer alıyor.

Erciyes''''e Kongre Merkezi ve Cumhurbaşkanlığı Köşkü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Ozhaseki, Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi''''ne yapılacak olan Erciyes Kongre Merkezi kapsamında 3 ayrı mimarlık firmasından brifing aldı.

İstanbul Teknopark Mimari Tasarım ve Yakın Çevre Fikir Yarışması Sonuçlandı

Ödül Töreni 30 Ocak 2013 Çarşamba günü, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Airport Hotel''''de yapıldı.

MuuM

MuuM, tasarım odaklı bir mimari ofis olarak Murat Aksu ve Umut İyigün tarafından 1998’de İstanbul’da kurulmuş olup, mimarlık ve kentsel tasarım alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

MuuM, işverenleri için en çağdaş teknikleri kullanarak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Tek bir binadan, büyük ölçekli planlama projelerine kadar uzanan mimari tasarım hizmetleri sunmaktadır.

MuuM, işlevsel, estetik ve sosyal açıdan sorumlu çevreler üretmek amacı ile tasarım sürecinde konunun etki alanındaki tüm kesimlerin sesini duymaya çalışarak projelerini, sosyal, kültürel, çevresel unsurlar çerçevesinde sanat, bilim, teknoloji ve ekonomi ile harmanlayan, araştırmacı ve yaratıcı bir yaklaşım ile ele almaktadır.


Harita