+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

World Architecture Festival Awards 2019’da Finale Kalan Projeler Açıklandı

World Architecture Festival, bu yıl 4-6 Aralık tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenecek. Etkinlik, geçtiğimiz yıllarda Barselona, Singapur ve Berlin’de düzenlenmişti.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2018 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2018 yılında inşaatı tamamlanan 67* adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı''''nda bu yıl, 45 mimari, 10 iç mekan, 5 geçici strüktür, 6 kentsel tasarım/peyzaj ve 1 restorasyon/yeniden işlevlendirme projesi yer alıyor.

​Yazgan Tasarım Cityscape Awards 2018''''de Büyük Ödülün Sahibi Oldu

Yazgan Tasarım Mimarlık''''ın "Hamamyolu Urban Deck" projesi Cityscape Awards 2018''''de "Kamusal, Kültürel ve Turizm - Tamamlanmış Proje" kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

World Architecture Festival Awards 2018''''de Finale Kalan Projeler Açıklandı

Duyurulan liste küçük ölçekli konutlar, istasyonlar, müzeler gibi bir çok tipolojiden projeler içeriyor.

Yazgan''''a The Plan Award''''ta İki Ödül

Yazgan Tasarım Mimarlık İtalyan The Plan Dergisi tarafından düzenlenen The Plan Award 2018''''de, "YDA Center" projesiyle "Office & Business", "Camlı Köşk" projesiyle de "Special Projects" kategorilerinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Yazgan Tasarım Mimarlık

Yazgan Tasarım Mimarlık, 2003 yılında Dr. Mimar Kerem Yazgan ve Dr. Mimar Begüm Yazgan tarafından kurulmuş olan, bir tasarım ve inşaat firmasıdır.

Firma kuruluşundan bu yana, inşaat alanı toplamda 5.000.000 m²'yi geçen Türkiye ve çeşitli ülkelerde bulunan yapıların mimari, iç mekân ve peyzaj projelerine imza atmıştır. Firma, geniş ve yetenekli kadrosuyla, farklı program ve ölçekteki projelerin tasarım, tasarım geliştirme ve uygulama aşamalarını gerçekleştirmektedir. Karma kullanımlı yapılar, alışveriş merkezleri, oteller, konutlar, ofisler, eğitim binaları, hastaneler, kültür merkezleri, havaalanları ve spor salonları, firmanın projelendirdiği yapı tiplerinden bazılarıdır. Firma, projelendirme faaliyetlerinin yanında, iç mekân ve peyzaj uygulamalarını da üstlenmektedir.


Harita