+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2017 için Seçilen Projeler Belli Oldu

2017 yılında inşaatı tamamlanan 51 adet projenin seçildiği Mimarlık Yıllığı'nda bu yıl, 31 mimari proje, 10 iç mekan, 5 yerleştirme/geçici strüktür, 4 renovasyon/yeniden işlevlendirme ve son olarak 1 adet kentsel tasarım/peyzaj projesi yer alıyor.

2017'nin Dikkat Çeken Haberleri

2017'de Arkitera.com'da en çok hangi haberleri okuduk?

Yazgan Tasarım’a WA Awards’tan 4 Ödül

Yazgan Tasarım Mimarlık WA Awards’ta 3 projesiyle 4 ödüle layık görüldü.

​Yazgan Tasarım LEAF Awards 2017'de 'Yılın Kentsel Tasarım Projesi' Ödülününü Kazandı

Yazgan Tasarım Mimarlık'ın "Hamamyolu Urban Deck" projesi "ABB LEAF Awards 2017"de "Yılın Kentsel Tasarım Projesi" seçildi.

Yazgan Tasarım Mimarlık’tan "in search of smart project"

Yazgan Tasarım Mimarlık'ın 14 yıllık bilgi birikimi ve ekip çalışmasının ürünü olan "Smart Project", proje kültürünü geliştirmeyi amaçlayan bir platform.

Yazgan Tasarım Mimarlık

Yazgan Tasarım Mimarlık, 2003 yılında Dr. Mimar Kerem Yazgan ve Dr. Mimar Begüm Yazgan tarafından kurulmuş olan, bir tasarım ve inşaat firmasıdır.

Firma kuruluşundan bu yana, inşaat alanı toplamda 5.000.000 m²'yi geçen Türkiye ve çeşitli ülkelerde bulunan yapıların mimari, iç mekân ve peyzaj projelerine imza atmıştır. Firma, geniş ve yetenekli kadrosuyla, farklı program ve ölçekteki projelerin tasarım, tasarım geliştirme ve uygulama aşamalarını gerçekleştirmektedir. Karma kullanımlı yapılar, alışveriş merkezleri, oteller, konutlar, ofisler, eğitim binaları, hastaneler, kültür merkezleri, havaalanları ve spor salonları, firmanın projelendirdiği yapı tiplerinden bazılarıdır. Firma, projelendirme faaliyetlerinin yanında, iç mekân ve peyzaj uygulamalarını da üstlenmektedir.


Harita