+ARKİV'in gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pin It

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2016 İçin Seçilen Projeler Belli Oldu

2016 yılında inşaatı tamamlanan 49 adet projenin seçildiği Türkiye Mimarlık Yıllığı'nda bu yıl, 25 mimari proje, 12 iç mekan, 5 kentsel tasarım / peyzaj ve 7 restorasyon / yeniden kullanım projesi yer alıyor.

Eskişehir'de Kamusal Bir Proje: Hamamyolu Urban Deck

Yazgan Tasarım tarafından Eskişehir Odunpazarı'nda tasarlanan kentsel tasarım projesi, tarihi Hamamyolu Caddesi'nin mevcut dokusuna modern bir dokunuş kazandırmayı ve kent merkezini yeniden canlandırmayı hedefliyor.

Yazgan Tasarım Mimarlık WAF'tan Ödülle Döndü

Yazgan Tasarım Mimarlık, WAF Ödülleri'nde ONS İNCEK Showroom ve Satış Ofisi projesi ile ödüle layık görüldü.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2014'e Giren Projeler Belli Oldu

6 Mart'ta Aydan Balamir, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Ömer Kanıpak ve Aydan Volkan'dan oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilen 141 proje arasından 48 tanesi 2014 yıllığına girmeye hak kazandı.

Yazgan Tasarım Mimarlık Mies van der Rohe Ödülleri 2015'te Aday Gösterildi

Yazgan Tasarım Mimarlık, Tema İstanbul Showroom projesi ile 2015 Mies van der Rohe Avrupa Birliği Çağdaş Mimarlık Ödülü'ne aday gösterildi.

Yazgan Tasarım Mimarlık

Yazgan Tasarım Mimarlık, 2003 yılında Dr. Mimar Kerem Yazgan ve Dr. Mimar Begüm Yazgan tarafından kurulmuş olan, bir tasarım ve inşaat firmasıdır.

Firma kuruluşundan bu yana, inşaat alanı toplamda 5.000.000 m²'yi geçen Türkiye ve çeşitli ülkelerde bulunan yapıların mimari, iç mekân ve peyzaj projelerine imza atmıştır. Firma, geniş ve yetenekli kadrosuyla, farklı program ve ölçekteki projelerin tasarım, tasarım geliştirme ve uygulama aşamalarını gerçekleştirmektedir. Karma kullanımlı yapılar, alışveriş merkezleri, oteller, konutlar, ofisler, eğitim binaları, hastaneler, kültür merkezleri, havaalanları ve spor salonları, firmanın projelendirdiği yapı tiplerinden bazılarıdır. Firma, projelendirme faaliyetlerinin yanında, iç mekân ve peyzaj uygulamalarını da üstlenmektedir.


Harita